«Слава Україні ☉ Героям Слава»

Переможна ставка: 1,500.00

Категорія:
Platonleo90 - 1,500.00

Опис

Ілона Іщук, дизайнерка, працює у графічному стилі instagram

«Слава Україні ☉ Героям Слава», акриловий контур, акрилові маркери, емаль аерозольна. Авторський розпис. Внутрішня і зовнішня частини покриті прозорим лаком.
Висота 46 см, діаметр 13,5см.

Три червоні лінії долі, при основі гільзи мають чіткі контури і насичений колір, а догори розсіюються. Вони символізують долю українського народу — від давнини, чіткої, незмінної, до сьогоднішніх днів і майбутнього. Легке напилення, непрописаної ще долі народу, чітко підтримує вектор попередніх поколінь — прагнення до свободи і незалежності. Орнаменти, що супроводжують незмінно впевнено український народ тісно переплетені, вплетені в лінію долі всього українства. Безкінечник, дубове листя, сосонки — символи, що здавна поширені в українському писанкарстві, знаменують захисні механізми для українців. Безкінечник — це вода, життєва сила народу та його невпинна міць. Подібно воді — лагідній, теплій, прозорій, а в інші моменти — бурхливій, український народ стає сильним і невблаганним на шляху до свободи.

Дубове листя — це сила, довголіття, терпіння нашого народу. А сосонка є символом життя, здоров’я, відродження, росту, вічної молодості та безсмертя. Ягоди калини, вписані в орнаментальні смуги, уособлюють всю Україну, символізують позачасове єднання народу: живих з мертвими і ще ненародженими.

Напис «Слава Україні ☉ Героям Слава», що опоясує гільзу по периметру — це військове вітання, яке широко використовується в знак поваги та подяки до України та її захисників. Вислів, що поєднує кілька поколінь українців, дає відчути єдність народу крізь роки.